arkas arkas arkas arkas Arkas Kariyer arkas arkas

FAS

 

2008 yılından beri Global Container Agency acenteliğinde Fas’ta aktivitelerine başlayan Arkas, 2010 yılında da Arkas Maroc’u kurdu. Afrika’nın, hem Atlas Okyanusu hem de Akdeniz’e kıyısı olan tek ülkesi Fas; Avrupa’ya en yakın noktada yer alması nedeniyle Kuzey ve Güney Amerika’dan Akdeniz’e gelen gemilerin giriş noktası. Ayrıca İspanya ve Fransa’nın etkisiyle bölgenin en gelişmiş ve potansiyeli en yüksek ülkelerinden biri olması nedeniyle Kazablanka’da ofis açan Arkas’ın Tanca’da da tali acentesi bulunuyor. Arkas Maroc, 35 kişilik kadrosu ile Arkas Line ve OOCL’in acenteliğini, Global Container Agency ise Hamburg Süd’ün acenteliğini yürütüyor.


Temsil edilen armatörler:
           

OFİS

ARKAS MAROC S.A.
CASABLANCA (HEAD OFFICE) 23 Boulevard Rachidi, Immeuble Castel 1ere étage, Casablanca
Tel: +212 5 22 41 82 82 Fax: +212 0 5 22 40 52 74
casablanca@arkas-maroc.com
 
TANGIER 23, Rue Carnot Immeuble Atento, 4th floor, Tangier
Tel: +212 5 39 34 26 61 Fax: +212 5 39 34 26 66
tangier@arkas-maroc.com
 
AGADIR Immeuble Oumlil 1er Etage bureau N° 3 Avenue Hassan II, Agadir
Tel: +212 5 28 848 770 Fax: +212 0 5 22 40 52 74
casablanca@arkas-maroc.com

 


 

AFRICONTAINER MAROC
CASABLANCA (HEAD OFFICE) 23 Boulevard Rachidi, Immeuble Castel 3ere étage, Casablanca 
Tel: +212 5 22 41 82 82 Fax: +212 5 39 34 26 66

TANGIER 23, Rue Carnot (Imm. Atento), 4th floor, Tangier
Tel: +212 5 39 34 26 61 Fax: +212 5 39 32 38 76
tangier@arkas-maroc.com  

Temsil edilen armatörler:

          


 

 

GLOBAL CONTAINER AGENCY MAROC S.A.
TANGIER 23, Rue Carnot (Imm. Atento), 3° étage. Tangier
Tel: +212 5 22 41 82 82 Fax: +212 0 5 22 40 52 74
tangier@arkas-maroc.com

Temsil edilen armatörler:

 

 


Temsil edilen armatörler:


OVERSEAS TRANSPORT MAROC SARL 
CASABLANCA 22, Rue de Park, Casablanca
Tel: +212 522 22 66 67  Fax: +212 522 22 59 60

TANGIER 23, Rue Carnot (Imm. Atento), 4th floor, Tangier
Tel: +212 0 5 39 34 26 66
tangier@arkas-maroc.com

 
OVERSEAS MAROC
NAME TITLE E-MAIL ADDRESS PHONE NUMBER
Kamal Lahlou Regional Sales&Marketing Manager kamal.lahlou@overseas-maroc.com + 212522418282
Dina Ben Amar Bakkioui Business Development Specialist dina.benamarbakkioui@arkas-maroc.com -
Ibtissam Elonk Sales&Marketing Supervisor  ibtissam.elonk@overseas-maroc.com -
Ifessy Ferdaous Sales&Marketing Representative  ferdaous.ifessy@overseas-maroc.com + 212522418282
Zakaria El Idrissi Sales&Marketing Representative  zakaria.elidrissi@overseas-maroc.com + 212522418282
Temsamani Khallouki Hala Customer Service Supervisor  hala.temsamani@overseas-maroc.com -
Aliane Mehdi Customer Service Representative mehdi.aliane@overseas-maroc.com -
Sahimi Mohamed Customer Service Representative mohamed.sahimi@overseas-maroc.com -
Mouchtahi Bouchaib Customer Service Representative bouchaib.mouchtahi@overseas-maroc.com -
Imane Fellah Operations Clerk imane.fellah@overseas-maroc.com -
Arhbal Anass Operations Clerk anass.arhbal@overseas-maroc.com + 212522226667
Soumaya Islah Accounting and Finance Clerk soumaya.islah@arkas-maroc.com + 212522418282